Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Aslan Burcu 2012 Aşk Tarotu

Bu yazı başarıyla geçirecek olan Aslan burçları mutluluğa çok yakın. Yaz aşkınız veya partneriniz çok başarılı, yaratıcı bir kişi olabilir. Ama her şeyin ötesinde tam bir hayalperest…
Aslan Burcu 2012 Aşk Tarotu
Aslan burçları için yaz ayları başarıya odaklı geçecek. Başarının geçici olduğunu kabullenmeniz gerekiyor. Eğer tümüyle bu düşünceye inanırsanız veya mutluluğa giden yolun bu olduğunu kavrarsanız hayal kırıklığı yaşamazsınız. Küstahlık ve gurur en büyük düşmanlarınız olacak.

Yaz aşkınız veya partneriniz çok başarılı, yaratıcı bir kişi olabilir. Ama her şeyin ötesinde tam bir hayalperest. Tiyatro, film, müzik piyasasında çalışanlar genellikle Ay kartıyla simgelenir. Ay’ın dolunay ve yeniay zamanlarında sevgilinizin tavırlarında da belirgin değişimler gözlemleyeceksiniz. Mantıklı olmaktan çok ilham verici fikirleri olan, tuhaf ve spontane bir espri gücü, bu kişinin özelliklerinden ve bu kişi sizi mistik bir yolculuğa çıkarabilir. Tarot kartlarından Ay, uzun vadeli büyüleyici aşklarla ilişkililerdir.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017