Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Aslan Burcunu 2013’te Neler Bekliyor?

2013’e sadece günler kaldı. Peki, Aslan burçlarını bu yıl neler bekliyor? Sağlık, para ve aşk hayatında yaşanacak gelişmeler ne?
Aslan Burcunu 2013’te Neler Bekliyor?
Ev ve aile hayatınız konusunda önemli sorumluluk ve testleriniz Ekim 2012 itibarıyla devreye girdi sevgili Aslanlar. Tamamıyla kendi hayatınıza fokuslanmalı, çevrenizdeki değişimleri fark etmelisiniz. Hayatınızı yeniden yapılandırmak, endişe ve kuruntulardan kurtulmak ve sağlığınıza dikkat etmek öncelikleriniz olmalı. Aile yaşantınız sorumluluk verici, sıkıcı ve bunaltan etkilere sahip olabilir, hiç olmadığı kadar bu konularda kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Evinizle ilgili tamirat, tadilat, ödemeler gündeme gelebilir veya ailenizden bir insanın bakımını üstlenebilirsiniz. Yine de evlilik düşüncesi içinde olanlar biraz zorlanarak da olsa kendi ailelerini ve yuvalarını kurabilecekleri bir süreç içindeler.

Jüpiter yaz aylarına kadar sosyal çevre alanlarınızı etkilemeye başlayacak. Çevreniz ve arkadaşlarınız değişmeye başlayacak. Belki de değiştireceğiniz ev veya iş yüzünden bu etkiye maruz kalacaksınız. Bu değişecek olan çevre size yeni açılımlar ve yeni işler kazandırabilir. Bir yıl boyunca davet, organizasyon, grupsal aktiviteler ve sosyal çevre alanlarınızda şans ve fırsatlarla karşılaşacaksınız. Yine devletle ilgili işleriniz varsa şans sizden yana olacak.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017