Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Aslı Güngör’ün Üçüncü Solo Albümü ‘Aslı Gibidir’

Müzikal kariyerindeki üçüncü solo albümü ‘Aslı Gibidir’i çıkaran Aslı Güngör, şarkı sözlerini kendisi yazan sanatçılar arasında yer alıyor. Şarkı sözlerini yazarken aşktan beslendiğini söyleyen güzel sanatçı, Türkiye’de söz yazma üretkenliğinin azaldığına da inanıyor.
Aslı Güngör’ün Üçüncü Solo Albümü ‘Aslı Gibidir’
İkinci klibi ‘Büyülü Sözler’i çekmek için gün sayan Aslı Güngör’le, Beşiktaş’ta bir otelin kafesinde buluştuk. Her tarz şarkı yapmaktan büyük keyif aldığını söyleyen başarılı sanatçı, insanların karşısına farklı işlerle çıkmaktan mutluluk duyuyor. Zaten aldığı keyfi de yüzünden okumak mümkün.

Yılın ilk aylarında “Aslı Gibidir” albümünü çıkaran başarılı sanatçı Aslı Güngör, “Albüm özellikle dijital platform üzerinde çok büyük ilgi gördü ve görmeye de devam ediyor. CD satışlarına bakınca, eskisi kadar iyi değil ama yine de gidişattan memnunum.” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017