Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Asma Bahçeler Projesi İzmir’de Yükseliyor

1994’te kurulan ve bugüne değil tüm projelerinde nesiller boyu yaşanacak çok özel yaşam alanları oluşturan Tanyer İnşaat; Altınvadi, Altınova ve Mavi Su Evleri gibi kısa sürede marka olmuş projelerinden sonra şimdi de Asma Bahçeler’i hayata geçiriyor. Proje, İzmir’in en gözde yerleşim alanlarından Narlıdere’de yükselecek.
Asma Bahçeler Projesi İzmir’de Yükseliyor
Asma Bahçeler’in bir yanında Ege Denizi uçsuz bucaksız uzanırken bir yanında yeşilin tüm renkleriyle bezenmiş bir vadi, karşısında ise göz alabildiğine orman uzanıyor. Ortasında konumlandığı bu doğa ile uyumlu terasları, bahçeleri ve peyzaj alanları ile birlikte Asma Bahçeler projeden ev sahibi olacaklara sınırsız bir doğa vadediyor.

İzmir’de bugüne kadar hiç görülmedik bir mimariye sahip olan Asma Bahçeler, içinde yer aldığı doğanın yapısıyla uyumlu olarak set set konumlanıyor. Böylelikle hiçbir kat ve daire birbirinin önünü kapamazken, dubleks, 3+1, 2+1 ve 1+1 evlerden oluşan projedeki dairelerin her biri doğanın eşsiz nimetlerinden yararlanıyor!

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017