Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Aston Martin...

Ülkemizde James Bond'un otomobili olarak da bilinen ve efsane olmuş otomobil markalarının en prestijlileri arasında yer alan Aston Martin'in Türkiye distribütörlüğünü, Borusan Otomotiv aldı. Ekim Ayından itibaren Türkiye'de...
Aston Martin...
Ülkemizde James Bond'un otomobili olarak da bilinen ve efsane olmuş otomobil markalarının en prestijlileri arasında yer alan Aston Martin'in Türkiye distribütörlüğünü, Borusan Otomotiv aldı. Ekim ayından itibaren otomobiller Türkiye'de satışa sunulacak.

Birçok Türk firmasının distribütörlüğünü almak için yarış yaptığı ünlü ingiliz lüks otomobil markası Aston Martin, Türk ortağını seçti. Böylece Borusan Otomotiv, BMV, MINI, Land Rover ve Ranfe Rover markalarından sonra James Bond'un otomobili olarak bilinen Aston Martin'in de Türkiye temsilcisi oldu.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Aston Martin

Dergilerde yayınlanan Aston Martin ile ilgili haberleri buradan okuyabilirsiniz..

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017