Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Asuman Krause Röportajı

A Magazine dergisi Asuman Krause ile çok özel bir röportaj gerçekleştirdi. Asuman Krause hakkında bilinmeyenlerin cevaplandığı röportajda Krause, “Hırslı olan başarılı olur diye bir şey yok. İşine konsantre olmak, disiplinli olmak, çok çalışmak, başarıyı getirir.” dedi.
Asuman Krause Röportajı
Bu kadar başarılı olmanızın altında yatan sır nedir? Hırs mı yoksa yaptığınız işten duyduğunuz haz mı?

Disiplin, disiplin, disiplin… Disiplin ve çok çalışmak aslında işin sırrı burada. Onun dışında hırs tabii ki vardır ama ne bileyim her insanda olduğu kadar demem doğru değil ama biraz daha fazla hırs var tabii. Çünkü bu işi yapan adam biraz daha fazla hırs var tabii. Çünkü bu işi yapan adam biraz daha hırslıdır ama hırslı olan başarılı olur diye bir şey yok. İşine konsantre olmak, disiplinli olmak, çok çalışmak, başarıyı getirir.

En tepede olmaya yönelik mi bu hırs?

Yok hani dediğim gibi öyle bir hırs değil o. Yani her insan hırslıdır, sen de şimdi çalıştığın gazetede, dergide muhakkak içinde bir hırs vardır, yoksa buraya kadar gelmemişsindir. Bizim bu işte de atıyorum “Ben tamam bitti artık başarılıyım” diyemezsin. Bunun için de bir hırsın olması lazım. Çalışma hırsı olması lazım. Bendeki öyle. Disiplinli olmak, çok çalışmak.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017