Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

ASUS G75V İnceleme ve Özellikleri

Asus G75V model laptop oyun için üretilmiş özelliğe sahip, oyun oynamak için evinizdeki bilgisayara bağlı olmayacaksınız.
ASUS G75V İnceleme ve Özellikleri
Taşınabilir bir oyun bilgisayarının birçok önemli detaya sahip olması gerekir. Hiç şüphesiz ilk sırada güçlü bir donanım olmalı. Hatta donanım mümkünse günümüzün masaüstü bilgisayarlarını aratmamalı. Donanım dışında teknik özellikleri de ikinci sıraya koyabiliriz. Güçlü bir ses sistemi, rahat bir klavye ve hatta üç boyut desteği de olursa tadından yenmez. Ayrıca oyuncular için zaman kavramı pek bir şey ifade etmediğinden klavye aydınlatması gibi detayları da yeri geldiğinde aramak gerekiyor. Blu-ray sürücü, USB 3.0 desteği, HDMI çıkışı ve daha bahsedecek birçok detay var ancak biz bunları iyisi ASUS G75V başlığı altında toplayalım.

ASUS G75V tam anlamıyla bir oyun bilgisayarı. Ürünün 17.3 inç büyüklüğündeki ekranında 1920 x 1080 piksel çözünürlük oluşturulabiliyor ve söz konusu ekranı NVIDIA’nın kendine ait 2 GB bellek bulunduran GeForce GTX 660M grafik kartı besliyor. Oldukça güçlü olan grafik kartı sayesinde günümüzdeki birçok üç boyutlu oyunu tüm detaylar açık ve Full HD çözünürlükte akılcı oynayabilmek mümkün. Üstün bir sistem performansı için işlemcinin de kalbur üstü olması gerekli. Dört çekirdekli İntel Core i7 3610 seçimi hiç de fena değil. Sunulan 16 GB kapasitedeki DDR3 sistem belleklerine ise halen günümüzdeki birçok üst seviye masaüstü bilgisayarı sahip değil. Depolama ortamı 256 GB kapasitede bir SSD ve 7200 rpm dönüş hızına sahip, 750 GB kapasitede bir sabit disk işbirliği yapıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017