Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

ASUS PadFone2 İle Hayatı Öngörülü Yaşayın

İnanılmaz pil ömrü olan dört-çekirdekli akıllı telefon ile daha ince, daha hafif PadFone 2 Station, en üst düzeyde mobil esneklik sunuyor.
ASUS PadFone2 İle Hayatı Öngörülü Yaşayın
Yeni sanal çağın küresel liderlerinden ASUS, PadFone 2 telefonunu tanıttı. Başarılı PadFone’un Android akıllı telefon ve şarj ünitesine takılabilir tablet birleşimine dayanan PadFone 2, daha yüksek özelliklere sahip dört-çekirdekli, LTE-donanımlı bir akıllı telefon ile tümüyle yeniden tasarlanmış bir tablet bilgisayardan oluşuyor.

PadFone 2, PadFone 2 Station’a takılıp hafif ama tam donanımlı 10,1 inç tablet bilgisayar olabilen, sektörün öncüsü özelliklere sahip bir 4,7 inç Android akıllı telefon. Hem tablet bilgisayar hem de telefon konumlarını desteklemek için uygulamalar sorunsuz bir şekilde anında yüklenebiliyor ve akıllı telefon ile tablet ekran ebatlarına arasında hemen geçiş yapabiliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017