Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

ASUS O!Play BDS-700 İnceleme

Hi-Fi görünümüyle dikkat çeken Asus O!Play BDS-700, modern salonunuza kesinlikle çok yakışacak.
ASUS O!Play BDS-700 İnceleme
Asus O!Play ailesinin en üst sırasında yer alan BDS-700, kutusunu ilk açtığınızda modern kasasıyla dikkat çekiyor. Ayrıca CD/DVD ve Blur-ray disklerine yüklenen çok sayıda ses ve görüntü formatının yanı sıra harici depolama ve DLNA uyumlu aygıtlarla da büyük bir uyum içinde çalışabiliyor.

Asus O!Play BDS-700’de internet erişimini Ethernet’le sağlayabileceğiniz gibi Wi-Fi desteğinden de yararlanabiliyorsunuz. DLNA bağlantısı olan cihaz aynı zamanda YouTube, Flickr ve Picasa gibi sitelerden içerik görüntülemenizi de sağlıyor. Bununla birlikte daha hızlı sonuç almak istiyorsanız, internet bağlantısını Wi-Fi yerine Ethernet üzerinden yapmanız tavsiye edilir. Gerçi her iki durumda da yüklemenin çok hızlı olmadığını söyleyelim.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017