Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Atos'un Yeni Operasyon Merkezi Ordu'da Açıldı

Düzce'nin ardından yeni operasyon merkezini Ordu'da açan Atos'un ilk müşterileri Avea ve Finansbank oldu.
Atos'un Yeni Operasyon Merkezi Ordu'da Açıldı
Avrupa’da başarılı BT-Bilişim Teknolojileri faaliyetleri gösteren Atos, Anadolu’ya yatırımlar yapmaya devam ediyor. Bir önceki durağı Düzce olan Atos’un yeni operasyon merkezi Ordu’da açıldı. Atos’un açtığı operasyon merkezinin ilk müşterileri ise Finansbank ve Avea oldu. Ordu’da yaşayanlar için büyük istihdam sağlayan merkez, gençler açısından büyük ilgi gördü. 2011 yılı itibariyle yapım hazırlıklarına başlanan merkez, bu yılın mayıs ayından itibaren faaliyetlerini sürdürmeye başladı.

En ileri teknolojilerle kurulan operasyon merkezinde sektöre dayalı büyük bir atılım gerçekleştirmekle birlikte Avea ve Finansbank gibi Türkiye’de önemi büyük firmalara çağrı merkezi hizmeti sunacaklarını belirten Atos Türkiye Genel Müdürü Orhan Akbulut, konuşmasında “İstanbul’da Kartal ve Güneşli’nin ardından Düzce’ye de 2009 yılında yatırımlarımızı yaparak Anadolu’da çağrı merkezlerimizi açmış olduk. Düzce’den sonra Anadolu’daki yatırımlarımıza Ordu ile devam etme kararı aldık. Bunun en önemli sebepleri ise Ordu’daki çalışma potansiyelinin çok yüksek olmasıyla birlikte, yüksek insan gücü ve bir üniversite şehri olmasıdır. Atos Operasyon Merkezi’nin ilk müşterilerinin Avea ve Finansbank olmasından büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017