Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Atos, Usain Bolt'tan 30 Kat Daha Hızlı

Nefes kesen mücadelelere sahne olan 2012 Londra Olimpiyat Oyunları'nın küresel bilgi teknolojileri ortağı Atos da olimpiyatlarda rekor üstüne rekor kırdı.
Atos, Usain Bolt'tan 30 Kat Daha Hızlı
Londra 2012 Olimpiyat Oyunları’nın küresel bilişim teknolojileri ortağı Atos, 4 milyar sporseverin canlı olarak izlediği “Erkekler 100 Metre Finali”ni kazanan Usain Bolt’un 9,63 saniyelik derecesini 0,3 saniyelik yayın hızıyla tüm dünyaya iletti. 4 Ağustos Cumartesi günü koşulan 100 metre erkekler finalini 9,63 saniyelik dereceyle kazanan Usain Bolt’un zaferini sadece 0,3 saniyede dünya medyasına servis etmeyi başaran Atos böylece, olimpiyatlarda fırtına estiren Bolt’tan 30 kat daha hızlı davranarak, kendi alanında rekor kırdı.

4 Ağustos akşamı koşulan bu final, otoriteler tarafından olimpiyat oyunları kapsamında, en kısa ancak en çok ilgi gören ve merakla beklenen yarış olarak nitelendiriliyor. Atos’un Londra 2012 Olimpiyat Oyunları için geliştirdiği “Yorumcu Bilgi Sistemi” (CIS) ile ilk kez dünya medyası, bu denli heyecanla beklenen bir yarışın sonuçlarını anlık olarak takip edebilme şansına sahip oldu.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017