Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Audi RS5: Audi'nin Yeni Numarası

30 yaşınıza nasıl girdiniz? Kimsenin farketmemesi için öylesine geçip gitmesine izin mi verdiniz, Cuma gecesi sizde hâlâ hayat olduğunu kanıtlamak için içmeye mi gittiniz yoksa büyük...
Audi RS5: Audi'nin Yeni Numarası
30 yaşınıza nasıl girdiniz? Kimsenin farketmemesi için öylesine geçip gitmesine izin mi verdiniz, Cuma gecesi sizde hâlâ hayat olduğunu kanıtlamak için içmeye mi gittiniz yoksa büyük bir parti verip, kutlamak için kendinize hızlı bir otomobil mi aldınız? Bir ikon haline gelmiş Quattro bu yıl 30 yaşına giriyor ama Audi bunu kutlamak için kendine hızlı bir otomobil alacağına bir tane üretiyor: RS5'le tanışın.

Otomobili iki yıl önce ortaya çıkardığımızda Audi hemen telefona sarılmış ve bizleri ortada olmayan ve hiçbir zaman da olmayacak bir otomobil hakkında hikâye uydurmakla suçlamıştı. Ama işte burada, Cenevre Otomobil Fuarı’nın yıldızlarından biri olarak karşınızda.

Haberin tamamı için tıklayınız...
Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017