Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Auto Show 2010...

Auto Show 2010, kriz sonrası büyük bir atak yaparak otomobil severlere kapılarını açıyor. Elektrikli araçlar, lüks markalar ve özel sosyal sorumluluk projeleri ile bu yıl farklı ve şaşırtıcı bir fuar meraklılarını bekliyor.
Auto Show 2010...
İlk otomobil fuarı 1898 yılında Fransa Otomobil Kulübü (ACF) tarafından Paris'te düzenlendi. ACFi fuara her aracın katılmasına izin vermiyordu. Katılımın önemli bir şartı vardı. Katılmak isteyen otomonilin, Paris'ten Versailles'a kadar gidip geri dönebilmesi gerekiyordu. Aradan 112 yıl geçti. Bugün 3,3 saniyede 100 kilometre hıza ulaşabilen otomobillerden söz ediyoruz. Bundan 100 yıl sonrası nelerden söz ederiz? Hala otomobil olur mu acaba? Olur da, nasıl bir şey olur? Teknolojinin hızıyla bir asır içinde nelerle karşılaşacağımızı tahmin etmek zor. Tek bildiğimiz şey, gelecekte otomobil sayısının artmaya devam edeceği.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Auto Show

Dergilerde yayınlanan Auto Show ile ilgili haberleri buradan okuyabilirsiniz..

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017