Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Avea Ve Sanovel İşbirliği

Avea'nın Sanovel için geliştirdiği uygulama ile tıbbi satış temsilcileri tüm işleri iPad kanalı ile gerçekleştirebilecek.
Avea Ve Sanovel İşbirliği
Gerçekleştirilen uygulama sayesinde basılı materyaller tarihe karışıyor. Avea, Toksöz Holding bünyesindeki Sanovel ile gerçekleştirdiği işbirliğinin detaylarını ve ilaç sektöründe bugüne kadar yapılmış en geniş çaplı tablet bilgisayar projesinin detaylarını bir basın toplantısında paylaştı. Toplantıya Avea Kurumsal İş Birimi Kıdemli Direktörü Tunç Taşman, Toksöz Holding ve Sanovel İlaç Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Toksöz, Toksöz Holding ve Sanovel İlaç Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Toksöz katıldı.

Avea’dan Kurumsal İş Birimi Kıdemli Direktörü Tunç Taşman’ın konuşması ile başlanan toplantıda Taşman, dünyadaki M-sağlık uygulamalarının giderek arttığını ve bu oranın önümüzdeki 5-10 yıllık süreçte daha da artarak ciddi boyutlara ulaşacağını belirtti. SanPAD uygulamasının Türk ilaç sektöründe bir ilk olduğunu belirten Taşman, iki kurumun da ARGE çalışmaları ile ilaç sektörünü teknolojiyle bütünleştirerek sağlıkta mobil devrimi başlattıklarını açıkladı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017