Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Avea Yatırımını Yüksek Teknolojiye Yapıyor

Türkiye'nin en genç mobil operatörü AVEA'nın Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin'le; şirketlerinin teknolojik gücünü, altyapı yatırımlarını, AR-GE faaliyetlerini ve tüm bunların müşterilerine nasıl ulaştığını konuştuk.
Avea Yatırımını Yüksek Teknolojiye Yapıyor
Avea’nın AR-GE konusundaki çalışmaları sık sık gündeme geliyor. Hatta kısa süre önce bu konuda bir reklam çalışması da yaptınız. AR-GE merkeziniz hakkında bilgi verir misiniz?

Avea AR-GE merkeziyle ilgili çalışmalarımız ilk olarak 2010’da başladı. Mayıs 2010’da yaptığımız AR-GE başvurusu kabul edilince asıl yoğun faaliyete başladı. Operatör olarak ilk ve tek AR-GE merkezi Avea’da. Bu merkezde elde ettiğimiz araştırma ve geliştirme avantajlarını Avea için kullandık.

174 kişiyle yola çıktık ve bugün 330 çalışanımızla araştırma ve geliştirme yapıyoruz. Ümraniye’deki bu merkezimizi zaman içinde daha işlevsel hale getirdik. Test ve yönetim sistemlerinin olduğu bir teknoloji merkezi haline getirmemiz bize önemli bir avantaj sağladı. Hayatın içinden, insanların mobil olarak kullanabilecekleri hizmetlerin geliştirilmesi sağlanıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017