Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Aventador... Fantastik ve Hafif Lambo

Reventon'ım biraz geliştirilmiş versiyonu olsa da, içinde bir devrim gizli! Cenevre Fuarı'nda tanıtılan Aventador, manşetlere maksimum hızı, gücü ya da jete benzeyen tarzı yerine karbon...
Aventador... Fantastik ve Hafif Lambo

Reventon'ım biraz geliştirilmiş versiyonu olsa da, içinde bir devrim gizli! Cenevre Fuarı'nda tanıtılan Aventador, manşetlere maksimum hızı, gücü ya da jete benzeyen tarzı yerine karbon karbonfiber gövde tasarımıyla çıkan ilk Lamborghini süper otomobil oldu.

Yeni Aventador LP700-4'te kullanılan karbon, ağırlığı 90 kg azaltıyor, sabitliği arttırıyor, otomobilin çevikliğini destekliyor ve kullanımı kolaylaştırıyor. Böylece süper otomobil kullanımı virajlı yollarla buluştuğunda, her şey çok daha keyifli oluyor.Ancak bu otomobilin güçten çok teknoloji içeren bir gösterişçi olduğunu düşünüyorsanız o zaman bu sokak savaşçısının performans rakamlarına yeniden bakın.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Aventador

Dergilerde yayınlanan Aventador ile ilgili haberleri buradan okuyabilirsiniz..

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017