Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Avon ve Elele Dergisi’nden Güzellik Turu!

Avon ve Elele’nin İstanbul, Ankara ve İzmir’de gerçekleşen Değişim Günleri’nde güzellik, bakım ve stil başroldeydi. Organizasyonun ilk ayağı İstanbul Marmara Forum Alışveriş Merkezi'nde gerçekleşti.
Avon ve Elele Dergisi’nden Güzellik Turu!

Elele Dergisi’nin Avon ile birlikte düzenlediği ‘Değişim Şenliği’ üç büyük şehirde güzellik rüzgarları estirdi! İstanbul’da start alan etkinlik, Ankara ve İzmir’de devam etti. Marmara Forum Alışveriş Merkezi, Forum Ankara Outlet ve Forum Bornova Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliklerde profesyonel makyözler, katılımcılara kusursuz makyajın sırlarını anlatırken aynı zamanda uygulama yaparak güzelliklerine güzellik kattı. Elele dergisi editörlerinin de bakım, güzellik ve stil hakkında soruları cevapladığı şenlik büyük ilgi gördü.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017