Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Avrupa Konutları ''Atakent 3'' Rekor Sürede Tamamlandı

Konutta kalite ve güvenin markası haline gelen Avrupa Konutları, Atakent 3 Projesi'ni 18 ay gibi rekor bir sürede tamamlandı. Erken teslimat geleneğinin bozulmadığı projede daireler, Temmuz ayı itibari ile konut sahiplerine teslim edilmeye başlandı.
Avrupa Konutları ''Atakent 3'' Rekor Sürede Tamamlandı
Avrupa Konutları, Atakent 1 ve Atakent 2’nin ardından Atakent 3 ile Halkalı’yı yeni bir yaşam merkezi ile daha buluşturdu. Avrupa Konutları klasiği olan “erken teslimat” geleneği bu projede de bozulmayarak, Temmuz 2012 tarihi itibariyle anahtar teslimine başlandı. Emlak Konut GYO ile yapılan sözleşme gereği taahhüt edilen teslim tarihi Temmuz 2014 olan projenin, daire sahipleriyle yapılan Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmesi’nde taahhüt edilen teslim tarihi ise 31 Aralık 2012 olarak yer alıyordu. Avrupa Konutları fiili teslim için belirlediği hedef tarihi, altı ay öne çekerek Temmuz 2012 olarak hayata geçirdi.

193 bin metrekare toplam arsa alanı üzerine inşa edilen Atakent 3 projesinin 162 bin metrekarelik kısmı peyzaja ayrıldı. Bahçeler, göletler ve şelalerden oluşan site içi peyzajın yanı sıra hemen yanı başında 43 dönümlük bir korunun da yer aldığı Atakent 3, mavi ve yeşilin bütün tonlarını bir araya getiriyor. Açık ve kapalı yüzme havuzlarının yanı sıra futbol, basketbol, voleybol, tenis sahaları ve fitness center, sauna, buhar odası, squash, aerobik, pilates salonlarından oluşan sosyal tesisler yeni sakinlerini bekliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017