Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ayak Bileklerine Estetik Yapılabilir Mi?

Kadınlar ne kadar kilo verseler de vücutlarından memnun değildir. Bacaklarından sıklıkla şikayet eden kadınları duymak mümkündür. Peki, ayak bileklerine estetik yaptırmak isteyenler var mıdır? Ayak bileğine estetik nasıl yapılır?
Ayak Bileklerine Estetik Yapılabilir Mi?
Ayak bilekleri ve alt bacak bölgesine yapılabilecek estetik girişimler son yıllarda daha başarıyla uygulanır hale gelmiştir. Liposuction prosedürlerinin günlük hayatta sık kullanılır olmasından sonra alt bacak ve ayak bilekleri bölgelerine yönelik girişimler bir süre çekinceyle karşılanmış ve sık uygulama alanı bulamamıştır. Fakat liposuction tekniklerinde ilerlemeler ve deneyimler arttıkça bu bölgelerde de inceltme ve şekillendirmeye yönelik girişimaler yapılır olmaya başlamıştır.

Bu alanlarda küçük kesilerden keskin küretaj işlemleri ve liposuction ya da bu iki yöntemin birleştirilmesiyle memnuniyet verici sonuçlar alınabilmektedir.

Alt bacak ve ayak bileklerinde kalınlık ve kontur deformitesi kas gelişimine ve kitlesel kas büyüklüğüne bağlı ise bu kişiler anılan işlemlerden çok yarar görmezler. Kemik yapıya bağlı şekil bozuklukları da liposuction ve küretaj işlemlerinden yarar görmezler. Kalınlık ve şekil değişiklikleri eğer bölgesel yağ birikimine bağlı ise bu yöntemler estetik açıdan yararlı sonuçlar sağlayabilirler.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017