Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ayakkabı Satışlarında Ciddi Bir Artış Var!

Son yıllarda satışları ciddi bir şekilde artan ayakkabı, başta tekstilciler olmak üzere bir çok yatırımcı grubu bu alana çekti. Eren Holding’ten Bilsar’a bazı gruplar üretim, bazıları mağaza zinciri yatırımıyla bu trendin içinde yer almaya çalışıyor. Şirketlerin rekabetinin önümüzdeki dönemde daha da artması bekleniyor.
Ayakkabı Satışlarında Ciddi Bir Artış Var!
Ayakkabı pazarında son dönemde ciddi bir canlılık var. Ziylan Grup’ın İtayan devi Lumberjack’i satın almasından pazara giren yeni oyunculara kadar birçok önemli gelişme yaşanıyor. Bunun en büyük nedeni ise ayakkabı satışlarında son yıllarda yaşanan büyük artış. Bu trendi çabuk fark eden yatırımcı şirketler ise pazarın ayakkabı talebini karşılayabilmek için hemen bu işe soyunmuş görünüyor. Özellikle de tekstil şirketleri…

Geçen yıl devreye giren ithalata ek vergi uygulamasının yararlarını sarmaya çalışan sektör, büyüyen ayakkabı pazarından pay alabilmek için bu alana yönelmeye başladı. Fakat bu yönelişin asıl önemli nedeni ayakkabının giderek popülerleşiyor olması. Geçmiş dönemlere oranla tüketiciler artık ayakkabı mağazaları açarak, hem de yeni markalar getirerek bu alanda söz sahibi olmayı hedefliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017