Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ayça İnci’nin Üsküdar Kuzguncuk’taki Evi

Perihan Abla ve İkinci Bahar dizilerindeki gibi sıcak ve samimi bir mahallede yaşamayı sevdiğini söyleyen başarılı oyuncu Ayça İnci, “manavımdan, kasabımdan alışverişimi yapıyorum, sohbetimi ediyorum, evime denizi görerek geliyorum.” diyor.
Ayça İnci’nin Üsküdar Kuzguncuk’taki Evi
Akasya Durağı dizisinde Leyla karakterini canlandıran ve geçtiğimiz günlerde diziye veda eden Ayça İnce ile Üsküdar Kuzguncuk’taki evinde bir araya geldik. 4 yıl önce sokakta bulduğu kedisi Şiva ile birlikte yaşayan başarılı oyuncunun cana yakın ve dostane tavrını söylemeden geçemeyeceğim. Bir apartmanın birinci katında, boğaz manzaralı bir evde yaşayan İnci’nin evi de kendi gibi sıcak ve samimi. Kendi tabiriyle anneanne tarzı evlerden hoşlandığını söyleyen İnci’nin evi, girdiğiniz anda insanda yaşanmışlık hissi uyandırıyor. Mutfakta turşular, reçeller, dantel örtüler…

Perihan Abla ve İkinci Bahar dizilerindeki gibi sıcak ve samimi bir mahallede yaşamayı sevdiğini söyleyen başarılı oyuncu Ayça İnci, “manavımdan, kasabımdan alışverişimi yapıyorum, sohbetimi ediyorum, evime denizi görerek geliyorum. Ben halktan izole yaşamayı sevmiyorum, böyle yaşamayı seviyorum” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017