Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ayşe Özdemir Kimdir? Ayşe Özdemir Röportajı

Geçen yıl Miss Brüksel seçilen Ayşe Özdemir'i Türk basını Eski Fenerbahçeli futbolcu Önder Turacı'nın eşi olarak tanıyor. Ayşe Özdemir, şu an modellik kariyerinin zirvesinde ve henüz 20 yaşında.
Ayşe Özdemir Kimdir? Ayşe Özdemir Röportajı
Çoğu kişi sizi Fenerbahçe’nin eski futbolcusu Önder Turacı’nın eşi olarak tanıdı. Fakat öncesi de var. Daha önceleri ne yapıyordunuz?

Önder’le evlendiğimiz zaman zaten daha yeni 19 yaşıma girmiştim. Lise öğrencisiydim ve Matematik bölümünde okuyordum. Okuluma çok konsantreydim ve tek amacım okulu bitirmekti. Aynı zamanda bir ajansa bağlı olarak boş vakitlerimde modellik yapıyordum. Açık söylemek gerekirse pek fazla hareketli bir hayatım yoktu. Asıl büyük hareketlilik güzellik yarışmaları sonrası başladı ve devam etti.

2011 yılında Brüksel Güzeli seçildiniz. 19 yaşında… Doğru mu?

Evet, 2011’de Brüksel Güzeli seçildim ve arkasından hayatımın hareketi başladı diyebiliriz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017