Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Aysha Dergi Yayın Hayatına Merhaba Dedi

Temeli hoşgörüye dayalı, dışa dönük, modern ve hassas yapısı, dinamik ve yenilikçi tavrı ile güçlü bir duruş sergileyen Aysha Dergi Ocak sayısı ile 19 Aralık’da raflarda yerini aldı.
Aysha Dergi Yayın Hayatına Merhaba Dedi
AYSHA, modadan sanata, teknolojiden spora, tarihten güzellik sırlarına uzanan zengin içeriğiyle kadına dair her şeyi konu ediyor. Tüm bunları yaparken de inanca ve değerlerine uygun yaşamayı amaç edinmiş Kadınlara ulaşmayı hedefliyor.

Ümit Meriç, Nevval Sevindi, Şaban Kızıldağ, Kübra Tekin, Ayşenur Kurtoğlu, Emel Acar, Hasan Kaçan, Cemalnur Sargut, Zeynep Özcan, Nihal Subaş gibi birbirinden değerli ismin yazılarıyla destekledikleri yaşam ve stil dergisi Aysha, edindiği misyon ile bir devrin değil bir ömrün dergisi olmaya geliyor.

Aysha İlk sayısında ATV nin sevilen dizisinin, sevilen bir karakteri olan ‘Şükran’ karakteri (sinem öztürk)ile çok özel bir fotoğraf çekimi ve röportaj ile yayın hayatına merhaba dedi.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017