Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Az Makyajla Nasıl Güzel Görünülür?

Bayanların güzellik pahasına en çok kullandıkları şüphesizdir ki kozmetik ürünleridir. Bu yazı da ise bakımlı kadınlar için, az makyajla nasıl güzel görünülür konusuna değinerek bilgilendiriyor.
Az Makyajla Nasıl Güzel Görünülür?
Bayanların en vazgeçilmez unsurları makyajdır. Erkeklerin geneli bu tür makyajları sevmeyip, kadınların makyajsız daha güzel olduklarını savunarak; makyaj malzemelerini “savaş boyası” olarak adlandırmaları hiç de doğru değildir aslında. Her ne kadar bu tarz adlandırma yapılsa da, makyaj ‘boyanmaktan’ ibaret olmadığını erkeklere hatırlatmak gerekiyor.

Sağlıklı ve daha çekici görünmek isteyen kadınlar, sorunlu ciltlerini küçük hileler ile kapatabilir, üstelik bunun içinde makyaja aşırı ihtiyaç yoktur. Böylelikle hem makyaj tam anlamıyla görülmez hem de kadın istediği sonuca ulaşır.

Cildiniz İçin Aydınlatıcılar Tercih Edin: Daha aydınlık ve aydınlık bir cilde sahip olmak istiyorsanız, bu tür kremleri tek ya da fondöten ile karıştırarak kullanın. Bu konularda asla aşırıya bulaşmayın.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017