Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Azealia Banks Kimdir?

Son zamanlarda herkes yeşil saçlı bu tuhaf kızdan bahsediyor. Peki, nedir henüz ilk albümünü bile yayımlamayan Azealia Banks’in yarattığı bu fırtınanın aslı astarı?
Azealia Banks Kimdir?
Uzun yeşil saçları, sıra dışı tarzı ve agresif parçalarıyla hip hop ortamlarında dikkat çeken Harlem’li Azealia Banks, şu sıralar müzik dünyasının en fazla konuştuğu isimlerden biri. Henüz bir hayli kısa sayılabilecek kariyeri boyunca Scissor Sisters, Diplo, M.I.A., Kanye West ve Missy Elliot gibi isimlerle çalışan 21 yaşındaki Azealie, lise eğitimini Liza Minelli, Nicki Minaj ve Al Pacino gibi çarpıcı yetenekleri mezun eden LaGuardia’da almış.

Çocukluğundan beri Broadway’deki seçmelerin kapısını aşındıran genç müzisyen ve MC, 16 yaşından beri peşine dolaşan bir grup prodüktörle yaşıyor. Başarıya ulaşıp ulaşamayacağından pek şüphe duymuş gibi de gözükmüyor üstelik; zira henüz 2011’de verdiği röportajlarında bile geleceği görmüşçesine 2012 yılını nasıl ele geçireceğini ve herkesin ondan bahsedeceğini anlatıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017