Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bade İşcil Kimdir? Bade İşcil Röportajı

Kuzey Güney dizisinde canlandırdığı Banu karakteriyle bazen kızdıran bazen de üzen Bade İşcil, güzelliğiyle olduğu kadar düzgün ve sağlıklı yaşamıyla da dikkat çekiyor.
Bade İşcil Kimdir? Bade İşcil Röportajı
Bazı insanların üzerinde ışık taşıdığı söylenir ya Bade İşcil de onlardan. İçeriye girdiğinde ışığını da beraber getirdiği stüdyoda karşımızda canlandırdığı Banu karakterinin aksine sürekli hareket halinde bir oraya bir buraya koşturan, gülücükler saçan bir kız çocuğu duruyor. Hem çok güzel olup hem de bu kadar enerjik olmak büyük bir şans olmalı diye düşünürken objektifin karşısına çoktan geçen Bade İşcil ile kapak çekmek ise fotoğrafçımız Murat Sargın’a göre dünyanın en kolay işlerinden biri. Öyle canlı ve hareketli ki “Şunu yapar mısın, bunu yapar mısın?” demeye gerek duymadan çekim bitiyor. Röportaja sıra geldiğinde ise Bade İşcil hiç durmadan ve çekinmeden içinden gelenleri tüm açıklığıyla anlatıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017