Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bade İşcil Oyunculuk Hayatını Anlattı

Ekranın yeni nesil başarılı ve güzel oyuncularından Bade İşcil, güzelliğiyle değil başarılarıyla anılmak istiyor. Bu yüzden kulaklarında hep öğretmenin söylediği ''Bade güzel kızsın ama asla şımarma, çok zeki kızsın o aklını kullanarak bir yere gel, hiçbir zaman boş bir kız olma'' cümlesi çınlıyor!
Bade İşcil Oyunculuk Hayatını Anlattı
Mutlu geçirilen bir çocukluk, örf ve adetlerine bağlı bir aile… Okul yıllarından beri her zaman güzelliğiyle dikkat çeken, uzun boylu, sarışın bir kız… Ünlü olma hayalleri, çocukken taklitler yapmalar yok yalnız bu hikayede. Sadece ünlü bir eski sevgili… Şans eseri yaşanan keşfedilme hikayesi…

Şu anda hayatının nasıl bir dönemindesin?

Çok yoğunum. Genel anlamda genişe dönüp baktığımda ise, kendimi çok daha başarılı hissettiğim ama aynı zamanda kendimi yetersiz de bulduğum bir dönem.

Oyunculuk anlamında mı?

Evet. Şöyle bir şey oldu çünkü; oyunculuk yapmaya başladım ama daha iyi olmalıyım, daha iyi, çok daha iyi… Böyle bir istek içindeyim.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017