Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bahar Yılmaz Kimdir?

Hazır ol Türkiye! Dikkat kesil Boxer ahalisi! Bu yıla değil, önümüzdeki 10 yıla damgasını vuracak biriyle tanıştırıyoruz sizi. Onu tanımlayan bir sıfat söylemedik dikkat edersiniz. Zira kendisi model ama aynı zamanda İngilizce öğretmeni, tiyatrocu ve fotoğrafçı… 2013’ün ilk bombası Pınar Yılmaz arzı endam ediyor Boxer semalarında.
Bahar Yılmaz Kimdir?
Kaç doğumlusun? Facebook profilinde Transylvania, Louisiana memleketin olarak yazıyor. Şaka heralde?

Pınar Yılmaz: 1987 yılında Edirne’de doğdum ve üniversiteyi bitirene kadar orada yaşadım. Babam Ege kökenli annem ise Edirneli. Yani anne tarafımda göçmenlik var. Facebook profilimdeki Transilyvania’lı olduğum yönündeki yazı, arkadaş ortamındaki bir espriden kaynaklanıyor. Benim gotik hikayelere ve vampir filmlerine büyük bir ilgim var. O yüzden açık renk tenimle bunu bağdaştıran şakacı arkadaşlarıma direnmeyi bırakıp ben de şakaya ortak oldum bir süre sonra.

Şu ana kadar olan hikayeni kısaca anlatır mısın?

Pınar Yılmaz: Üniversitede master yaparken akademisyenliğin gerçek hayalim olmadığını anlayarak tez aşamasında bırakıp İzmir’e taşındım ve modellik yapmaya başladım. Biraz radikal bir karar kabul ediyorum ama bence diplomanız ya da yaşınız ne olursa olsun hayalleriniz için her zaman vakit vardır. Okulum devam ederken Paris’e ve Milano’ya yani modanın iki başkentine seyahat etme fırsatım oldu. Bu kararı almamda dünyanın en ünlü modellerinin ve tasarımcılarının çalışmalarını yakından inceleme fırsatı bulmam büyük rol oynadı diyebilirim.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017