Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bahçetepe İstanbul Projesinde Kaliteli Bir Yaşam!

Makro ve Akyapı, Başakşehir’de inşa edecekleri Bahçetepe İstanbul projesi için güçlerini birleştirdi. Toplam 1.474 konuttan meydana gelen projede daireler metrekaresi 1.900 ile 2 bin 100 lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.
Bahçetepe İstanbul Projesinde Kaliteli Bir Yaşam!
Bugüne kadar 8 binden fazla aileyi ev sahibi yapan Makro İnşaat ve Akyapı, Başakşehir’de iddialı bir proje için bir araya geldi. 16 blokta toplam 1.474 konuttan meydana gelen Bahçetepe İstanbul’da 1+1’den 5+1’e kadar farklı daire seçenekleri sunuluyor. Büyüklükleri 60 ile 242 metrekare arasında değişen daireler, metrekaresi 1.900 lira ile 2 bin 100 lira arasında satışa sunuluyor.

Projenin İstanbul’un en modern yapı stoğuna sahip, genç, dinamik ve gelişmekte olan ilçelerinden Başakşehir’de hayata geçeceğini söyleyen Makro & Akyapı Ortak Girişimi Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Uyan, “Başakşehir çok özel bir yer. Aile bağları ve komşuluk ilişkileri çok güçlü. O nedenle yıllar önce Kiptaş 1.Etap döneminde buraya gelip yerleşenler, ekonomik durumları yükselmesine, aileleri büyümesine rağmen burdan vazgeçemiyor. Biz de bu kitle için lüks ile kalitenin uygun fiyatta buluştuğu Bahçetepe İstanbul’u inşa ediyoruz” dedi.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017