Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Balayı Hazırlığı Nasıl Yapılır?

Uzun süren ve son derece yorucu geçen düğün hazırlıklarından sonra iyi bir tatili ve gözlerden uzak, baş başa geçirebileceğiniz bir zaman dilimini hak ediyorsunuz. Balayına çıkmadan önce dikkat etmeniz gereken konular hakkında hazırladığımız ipuçlarıyla çok daha iyi düşünülmüş bir tatil yapabilirsiniz.
Balayı Hazırlığı Nasıl Yapılır?
* İlk iş olarak balayı bütçesi hazırlamayı unutmayın. Eşinizle balayına çıkmadan önce bütçenizi oluşturmalı ve ona sadık kalmalısınız. Balayı programı ile birlikte ilgilenin. Her şeyden önce bu balayı ikinizin…
* Balayında ne yapacağınızı planlarken, uygun paket programlarını görmezden gelmeyin. Bir seyahat acentesi ile görüşün. Hayalinizdeki bütçenizi fazla zorlamadan da yaşayabilirsiniz.
* Rezervasyon yaptırırken istediğiniz özel detayları acentenize belirtmeyi unutmayın. Deniz manzaralı ekstra büyük yataklı, sigara içilmeyen veya balkonlu oda gibi. Yurt dışına çıkıyorsanız, rezervasyonda kızlık soyadınızı da kullanmalısınız. Böylece, pasaport kontrolünde güvenlik sebebiyle olabilecek sorunları ortadan kaldırmış olursunuz.
* Seyahat öncesi hazırlıklar için öncelikle gideceğiniz yerdeki mevsimsel özellikleri, orada kaç gün kalacağınızı ve ne tür aktiviteye katılacağınızı dikkate almalısınız.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017