Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Balayı İçin Karayip Adaları’nı Tercih Edin

Karayip Adaları eski yıllardan günümüze, her zaman popüler balayı destinasyonları arasına girmeyi başarmış. Masmavi deniz, palmiyeler ve altın rengi kumlar çevrenizden hiç eksik olmayacak.
Balayı İçin Karayip Adaları’nı Tercih Edin
Karayip Adaları eski yıllardan günümüze, her zaman popüler balayı destinasyonları arasına girmeyi başarmış. Masmavi deniz, palmiyeler ve altın rengi kumların çevrenizden hiç eksik olmayacağı bu bölge, doğayla baş başa romantik bir balayı sunacak size.

Karayip Adaları’nda bulunan tüm tesislerde balayı için özel olarak hazırlanmış paketlerden yararlanabilirsiniz. Balayı paketlerini seçen çiftler için romantik odalar ve ikramların yanı sıra çiftler için hazırlanmış özel aktivitelerle (gün batımında tekne gezileri) de yer veriliyor.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017