Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Balonlu Naylon, Şring, Polietilen Köpük ve Şilte Üretimi

12 yıldır ambalaj sanayi alanında Bursa'da faaliyet gösteren Bayındır Ambalaj, 2011'e plastik naylon ambalaj üretimine başlayarak girdi...
Balonlu Naylon, Şring, Polietilen Köpük ve Şilte Üretimi

Deneyimli kadrosu ile mevcut kapasitesini ve üretim tesisini genişleterek balonlu naylon, şring, polietilen köpük ve şilte üretimine başladı.

Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde, ambalaj sektöründe lider konumda faaliyet gösteren firma, plastik ambalaj sektöründeki boşluğu fark ederek, mevcut müşterilerine plastik ambalaj alanında da 2011 Ocak ayı itibari ile hizmet veriyor.

Balonlu naylon üretimi yanında şring, polietilen köpük ve şilte imalatına da başlayan firma müşterilerine lojistik hizmeti de vererek sektörde bulunan diğer firmalardan fark yaratıyor.

Plastik ambalaj sektörüne adım atar atmaz mevcut müşteri portföyünü genişleterek Avrupa’ya taşımış olan Bayındır Ambalaj, bu alanda da lider konuma gelmeyi hedefliyor.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017