Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bambaşka Bir Ezgi Mola

Ezgi Mola hep iyi bir oyuncuydu. Mizahi yönü hep kuvvetliydi ve kendini hep izlettiriyordu ama hiç bu kadar güzel olmamıştı. Bir Ömür Yetmez dizisinin Hazal'ı kilo verdikten...
Bambaşka Bir Ezgi Mola
Ezgi Mola hep iyi bir oyuncuydu. Mizahi yönü hep kuvvetliydi ve kendini hep izlettiriyordu ama hiç bu kadar güzel olmamıştı. Bir Ömür Yetmez dizisinin Hazal'ı kilo verdikten sonraki ince haliyle bize Amerikalı oyuncu Mila Kunis'i hatırlatıyor.

Ezgi Mola Ekşi Sözlük'te hakkında bir tane bile olumsuz yorum okuyamayacağınız, herkes tarafından sevilen, beğenilen ve başarılı bulunan bir oyuncu. Twitter'da 106 bin takipçisi var, bilgisayarının (Macbook Pro kullanıyormuş) kamerasıyla yarattığı komik karakterlerin videoları binlerce kez tıklanıyor.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Ezgi Mola

Dergilerde yayınlanan Ezgi Mola ile ilgili haberleri buradan okuyabilirsiniz..

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017