Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bankacılıkta Yeni Bir Dönem Geliyor

2001 krizinde bankacılık sektörü büyük bir çöküş yaşamış, sistem çalışmaz hale gelmişti. Şimdi bugün durduğumuz noktadan bakınca, bankacılık sektörünün içinde bulunduğu “konfor”, tüm dünyayı imrendiriyor.
Bankacılıkta Yeni Bir Dönem Geliyor
Bankacılık sektörünün içinde bulunduğu “konfor”, tüm dünyayı imrendiriyor. Ayrıca, dikkatlerin Türkiye’ye dönmesiyle, sektörün insan kaynağı kalitesi, başarı örnekleri, markalarının gücü de ortaya çıkıyor, değerini buluyor. Fakat bu, sektörün gelişimi ve değişiminin durduğunu göstermiyor. Hatta bankacılıkta yeni bir dönem geliyor diyebiliriz. Bunu son dönemde görüştüğüm pek çok bankacıdan aldığım sinyallerden söyleyebilirim. Bu değişimin ardından iki kilit konu var; teknolojideki değişim ve rekabet…

Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen rekabeti başlıktaki sözleriyle anlatıyor. Sorduğum soru şuydu: Herkes KOBİ herkes tüketici diyor, sonu ne olur? İşte bu rekabet, bankacılıkla marjları giderek daraltıyor. Ergun Özen herkesin hesabını çok iyi yapması gerektiğini belirtiyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017