Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Banyo Dekorasyon Önerileri

Yoğun geçen bir günün ardından suyla temas etmek gibisi yoktur. Banyomuzda tüm stresimizden arınırken yeni bir gün için tazelenmek isteriz. Bizler için bu denli özel mekanları dekore ederken özenli olmamız hem konforumuz, hem de evlerimizde bir bütün olarak şıklığı yakalamamız için önemli.
Banyo Dekorasyon Önerileri
Hepimizin en korunaklı kalesidir evlerimiz. Yoğun geçen bir günün ardından evimize dönmenin hazzına paha biçilemez. Evlerde dinlenmenin ve yeni bir gün için hazırlanmanın yolu ise kullanışlı banyolardan geçer. Bu nedenle günün tüm stresini attığımız banyoları seçerken dikkatli ve titiz olmalıyız.

NA-MD Mimarlık ortaklarından Mimar Nagehan Açımuz ve İç Mimar Merve Demirkol’a şık ve konforlu banyolar yaratmak için neler yapılması gerektiğini sorduk. Banyoları evin en önemli mekanları olarak değerlendiren Açımuz, “Banyolar işlevselliği, zamansızlığı ve dekorasyonu itibari ile çok ciddi ele alınması gereken noktalardır” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017