Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Banyolar Nasıl Aydınlatılmalı?

Banyonuzu dekore ederken önceliğinizi doğru ışık kaynakları planlamaya vererek rahatça kullanabileceğiniz, ferah ve aydınlık bir alan düzenleyebilirsiniz.
Banyolar Nasıl Aydınlatılmalı?
Ev dekorasyonunda ışıklandırma sistemi planlanır ve armatürler seçilirken banyo ve tuvaletler en son düşünülen ve belki de fazla özenilmeyen alanlar olur genellikle. Oysa evin en az ışık alan ve karanlık bölümleri olan ıslak hacimlerde lavabo, küvet ya da makyaj gibi farklı işlevler için ayrı birer ışık kaynağı kullanmak ve doğru armatürü seçmek gerekir.

Banyo tavanına yerleştireceğiniz bir plafonyer veya sarkıt genel aydınlatmayı sağlar. Ancak banyonuz büyükse sadece tavan armatürü yetmeyecektir. Bunu, duvar aplikleri ya da gömme spotlarla destekleyebilirsiniz. Destekleyici ışık kaynaklarının şiddeti, banyonun kullanım amacı ve zaman dilimine göre anahtardan ayarlanabilir. Işık şiddeti sabah duş alırken parlak ve yoğun, akşam daha dinlendirici ve yumuşak olabilir.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017