Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bar Refaeli Kimdir?

İyimser, mutlu, enerjik, eğlenceli ve hayatı çok seven İsrailli top model; mükemmel fiziğiyle ''vücuduna adamış'' Elle dergisinin Ağustos sayısının baş konuğu. Onun sağlıklı güzelliğinin sırrı, hayatında kurduğu kusursuz dengede yatıyor.
Bar Refaeli Kimdir?
Uluslararası üne geçmişte ulaşan İsrailli model, bugün 26 yaşında; iyimser ve eğlenceli bir genç kadın prototipi adeta. Harika vücudu sayesinde yüksek özgüvenli; bir yandan da top modeller dünyasının ne en zayıfı, ne de en uzunu olduğunun bilincinde olacak kadar alçak gönüllü. İşin aslı kimse sağlıklı vücut güzelliğine adanmış bu sayımızda vermek istediğimiz mesajı bu ayki özel konumuz kadar iyi iletemez.

Modellik yapmaya bebekken başladınız. Poz vermekten yorulmuyor musunuz?

Kamera karşısına ilk geçtiğimde sekiz aylıktım, çocuklara yönelik bir ilana poz vermiştim. Pek çok kişi tarafından, çalışmak için çok küçük yaşta olduğum için eleştirilmişim ama anlattıklarına göre beni objektif karşısına koyduklarında çok mutluymuşum. 12 yaşından 15 yaşına kadar dişlerime tel takıldı ve onlar çıkarılana kadar hiçbir şey yapamadım. Daha sonra bir ajansa kaydoldum ve moda sektöründe çalışmaya başladım. Model olup dünyayı dolaşma fikri aklımda yoktu, tek istediğim normale dönmek ve kamera karşısına geçmekti.

Moda dünyasında sizi cezbeden nedir?

Fotoğraf çekimleri esnasında çok eğleniyorum. Ve yapmak istediğimi yapıp, istemediğimi reddedebileceğim bir noktaya geldim. İşleri parasına bakarak kabul etmiyorum. Fotoğrafçının kim olduğuna ya da projeye bakarak seçim yapıyorum.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017