Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Barbaros Kayan Kimdir?

İstanbul Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü’nden derece ile mezun olan Barbaros Kayan, öğrencilik zamanlarında uluslararası ve ulusal birçok sergiye katıldığı belgesel fotoğrafları ülkenin önde gelen dergi ve gazetelerinde yayınlandı.
Barbaros Kayan Kimdir?
Öğrencilik zamanlarında uluslararası ve ulusal birçok sergiye katıldığı belgesel fotoğrafları ülkenin önde gelen dergi ve gazetelerinde yayınlanan Barbaros Kayan, İstanbul Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü’nden derece ile mezun oldu.

Grafik ve video disiplinlerindeki işlere ilgi duyan Barbaros Kayan, bu alanlarda denemeler yaptı. Bazı çalışmaları uluslararası kitaplarda yayınlandı. Barbaros bugün hem kendi stüdyosunda çalışmalarına devam ediyor hem de yeni fotoğraflar için yeni yolculuklara hazırlanıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017