Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Barış Kılıç Kimdir? Barış Kılıç Röportajı

Merhaba Hayat’ta yakışıklı alternatif tıp uzmanını canlandıran Barış Kılıç, karakterlerine sadece ruhunu değil karizmasını da aktaran, hem yetenekleri, hem ayakları yere basan tavırlarıyla hayranlık uyandıran bir aktör.
Barış Kılıç Kimdir? Barış Kılıç Röportajı
Barış Kılıç’ın hayatını çok ince bir takım ayarlar dengede tutuyor. Mesela kendini çok beğenmekle objektif değerlendirebilmek arasındaki çizgi, sorumluluk sahibi bir aile babası olmakla arkadaş çevresinin fırlama çocuğu olmak arasındaki çizgi, samimiyetle mesafe, çok saygılı olmakla evindeki rahat adam olma…

Bunların aralarındaki incecik çizgileri hayatının doğru yerlerine yerleştirmiş, kendini çok iyi tanımış bir adam Barış Kılıç. Hatta bana kalırsa kendisini izlerken oluşan hayranlık, fiziksel beğeniden önce o kendinin ve hayatın düğümlerini çözmüş bir adama duyulan beğeni. Bunu söylemedi ama Adını Feriha Koydum dizisinde kılığına girdiği Levent Kaptan’ın, onun hayatından değil ama gerçek karakterinden genişçe bir kesit sunduğuna inanıyorum. Levent Kaptan, Barış Kılıç’ın sanıldığının aksine televizyon dizilerindeki ilk değil, altıncı karakteriydi. Ancak ne yazık ki onu daha çok Levent Kaptan sayesinde tam anlamıyla fark ettik. Şimdi ise Fox Tv’deki Merhaba Hayat dizisinde alternatif tıpla ilgilenen Doktor Burak’ı canlandırıyor. Ataşehir’deki Marriott Asia Hotel’de buluştuğumuz Kılıç, sabah muayene olduğu göz doktorundan 0.50 miyop olduğun öğrendiği için biraz morali bozuk geldi. Ama bu moralsizlik kısa sürdü. Orta Türk kahvesini içer içmez enerjsini topladı ve jet hızıyla en iyi ifadelerinden oluşan mimik arşivini objektifimize sundu.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017