Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Baş Ağrısı Sebepleri Nelerdir? Baş Ağrısı Tedavisi

Baş ağrısı başınızın derdi olduysa artık nedenini bulma zamanı gelmiş demektir. Bu yazıda baş ağrısının sebepleri ve tedavi yöntemleri hakkında ipuçları bulabilirsiniz.
Baş Ağrısı Sebepleri Nelerdir? Baş Ağrısı Tedavisi
Hayatınız boyunca defalarca maruz kaldığınız baş ağrısı nedeniyle doktora gitmeyi hiç düşündünüz mü? Yanıt çoğunlukla ‘hayır’ olacaktır. Oysa istatistikler dünyada her 5 kişiden birinin düzenli olarak baş ağrısı çektiğini gösteriyor. Peki bu sıkıntıyla niye yalnız başına mücadele etmeye çalışıyoruz? Çünkü ağrı kesiciler var… Bir tanesini ağzımıza atıp bir dahaki ağrıya kadar çektiklerimizi unutuyoruz.

Baş ağrısı çektiğiniz zamanları not etmek, ağrının hangi ortamlarda ya da hangi yiyecek ve içeceklerin tüketiminin ardından ortaya çıktığı konusunda size ipucu verebiliyor. Ayrıca haftada iki kereden fazla ilaç kullanıyorsanız, aşırı doza bağlı baş ağrısı yaşıyor olabilirsiniz. Baş ağrısı sebepleri çok çeşitli olabiliyor. Peki baş ağrısı tedavisi için neler yapmamız gerekiyor?

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017