Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Başak Burcu 2012 Aşk Tarotu

Mükemmelliği arayan fakat her zaman buna sahip olamayan Başak burçları, 2012’nin gelmesiyle geçmişteki deneyimlerinden ders alıyor ve bu yaz anılarından kurtuluyor. Peki, Başak burcunun 2012 aşk tarotunda ne diyor?
Başak Burcu 2012 Aşk Tarotu
Kendi yolculuğunuzda çok önemli bir aşamaya eriştiniz. Geçmişteki deneyimlerinizi özümsediniz ve onlardan ders aldınız. Ulaştığınız bütünlük sayesinde geçmişi tamamen geride bırakacak ve bu yaz anılardan kurtulacaksınız. 2012 yazında yarım bıraktığınız her hangi bir konuyla yüzleşebilir, yanlış anlamları giderebilir, geleceğe huzurla bakabilirsiniz.

Size armağanlar verecek, cömert, iyimser, dışa dönük bir insan yaşamınıza renk katabilir. Sizi güldürecek, en kötü olayların bile gülünç yanını görmeyi başaracak olan partner adayınızın arkadaş çevresi çok geniş. Sizi birçok insanla tanıştırabilir. Öte yandan tartışmaları ve uzun vadeli kavgaları sevmeyen, kavgaları çabuk unutan, enerjisini olumlu amaçlara yönlendiren bu kişinin olumsuzluğa ve aşırı duygusallığa ayıracak zamanı yok.

Korku ve sınırlamalar 2012 yazında yaşamınızdan tamamen siliniyor. Kendinize güvensizlikten arınmış olarak yepyeni bir dönemin eşiğine geleceksiniz. Bir zamanlar sizi tatmin etmiş şeyler artık size yeterli gelmeyecek. Ancak planlarınızın tam olarak gerçekleşmesi sonbaharı bulacak. Her şeyi oluruna bırakıp günü gününe yaşamalısınız.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017