Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Başak Burcunu 2013’te Neler Bekliyor?

Mükemmelliğinden ödün vermeyen, titiz ve dikkatli Başak burçlarını bu sene neler bekliyor? 2013 Başak burçları için şanslı bir yıl mı olacak yoksa talihsizlikler yaşayacak mı?
Başak Burcunu 2013’te Neler Bekliyor?
Satış, pazarlama, iletişim, yakın çevre, akrabalar, öğrenim ve reklam alanlarınızda sorumluluklarınız ve testleriniz bu yıl önem kazanmaya başlıyor. Bu konularda önemli sorumluluk ve yükümlülüklerle karşılaşırken, Satürn bu alanlardaki olumlu ilişkileri sağlam mı, değil mi diye test edebilir. Akraba, komşu veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde zorluklar görülebilir. Yakın bir akrabanızın derdi veya problemiyle uğraşmak gündeme gelebilir. Yakın çevre iletişiminizde bir parça da olsa kısılmalar görülebilir. Her şeyi ve düşüncelerinizi gözden geçireceğiniz bu süreç içerisinde kararlı ve konsantrasyonu yüksek olacaksınız.

26 Haziran’a kadar işinizde ve kariyerinizde kendinizi gösterecek önemli şanslar yakalayacaksınız. Hayata geçirmek istediğiniz projelere, planlara kapınızı açık tutun çünkü hiç olmadığı kadar toplum önünde olmak, insanlara hizmet etmek ve değişik ortamlarda yer almak isteyebilirsiniz. Sorumluluklarınız artacak, hırslı yapınızı ortaya koyacaksınız. Kariyer ve iş yaşamında şans sizden yana…

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017