Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Başak Burcunun Artıları ve Eksileri

Mükemmeliyetçi yapısı ile bilinen başak burcunun artıları olduğu kadar düzeltmesi gereken eksi yönleri de bulunuyor. Mühim olan onları bilmek, görmek, olumlu yönde değiştirmeye çalışmak. Peki, başak burcunun artıları ve eksileri neler biliyor musunuz?
Başak Burcunun Artıları ve Eksileri
Başak burcunun artıları

Başak burcunun en önemli özelliği akıllı olması ve doğruyu yanlıştan ayırabilme yetenekleridir. Dikkatlidirler, her şeyi ölçüp, biçip, düşünüp, karşılaştırıp sonra karar verirler. Her şeyi dikkatli bir şekilde analiz ettikleri için, uygun olmayan şeyleri hemen anlar ve en hızlı şekilde düzeltmeye çalışırlar. Ayakları sımsıkı yere basar. Güvenilir, çalışkan ve temelci insanlardır. Ayrıca eşsiz hafızaları vardır. Düzenli yaşam anlayışlarından dolayı uzun yaşarlar.

Başak burcunun eksileri

Çok duygulu ve şefkatli olmalarına rağmen sevdikleri insanlara karşı yeterli ilgili gösteremezler. Hayat planlarını öyle abartırlar ki her coşku ve heyecan daha doğmadan yok edilir. Etraflarına koruyucu bir duvar örerler ve sonra da içinde kısılmış gibi hissedip yaşadıklarından şikayet ederler. İç dünyalarını acımasızca incelerler. Kendilerinin ve diğerlerinin zayıf noktalarını görüp, bunun eleştirisini biraz acımasızca ifade ederler. Sakin görünüşün altında bastırılmış olan kuşku ve güvensizlik bir gün patlayabilir. Bu zıt ruh hali onları çift karakterli gibi gösterir.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017