Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Başak Burcunun Özellikleri Nelerdir? Başak Burcu 2012

Başak burçlarını 2012 yılında çok önemli gelişmeler ve yenilikler bekliyor. 23 Ağustos ile 22 Eylül arasında doğanların burcu olan Başak, iş ve kariyer yaşamında zirveye doğru koşuyor.
Başak Burcunun Özellikleri Nelerdir? Başak Burcu 2012
Burçlar kuşağında altıncı sırada ve toprak elementinin ikinci burcu; pratik, çözümcü, akılcı, çalışkan, mükemmeliyetçi, düzenli ve yardımsever iyilik perisi, Başak burcu dönemindeyiz. 23 Ağustos ile 22 Eylül, Başak burcuna aittir.

Başak burcunun olumlu özellikleri; dürüst, çalışkan, üretken, yardımsever, zeki, dost canlısı, düzenli, tutarlı, analitik, yetenekli, gözlemci, esprili ve pratik. Olumsuz özellikleri ise; evhamlı, eleştirel, ani tepkili, olumsuz düşünmeye yatkın, alaycı, şikayet eden, patavatsız, mükemmeliyetçi.

Başak burcu 2012 yılının başından itibaren önemli etkiler altında. Özellikle iş ve kariyer konularında disiplinli ve sistemli bir çalışma temposu içinde olduğunuz takdirde şansınız oldukça açık görünüyor. Sahip olduğunuz yeteneklerinizi geliştirerek hedeflerinize ulaşmak, az bir gayret ve sıkı bir çalışmayla hiçte zor olmayacak.

İş alanında çalışma koşullarınızı iyileştirmek, yükselmek, başarıyı kalıcı hale getirmek mümkün. Tüm yıl boyunca, çevrenizle olan ilişkilerde, özellikle meslek hayatınızda uyumlu, dengeli olabileceksiniz. Karşınıza huzurunuzu bozabilecek bazı durumlar veya kişiler çıkabilir ancak siz yine de yolunuza devam edebileceksiniz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017