Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Başak Sayan’ın Beşiktaş Levazım’daki Evi!

Başak Sayan’ın Beşiktaş Levazım’daki evi; tablolar, kitaplar ve ahşap eşyalarla bezeli son derece sıcak bir atmosfere sahip. Evin 10 yaşındaki Cocker cinsi köpeği Max’le paylaşan Başak Sayan’la büyük ev hayali ve kentleşme üzerine keyifli bir sohbet yaptık.
Başak Sayan’ın Beşiktaş Levazım’daki Evi!
Araf Zamanı dizisinde keyifle izlediğimiz Başak Sayan, oyunculuk dışında yazarlık kimliğini de başarıyla sürdürüyor. Kitaplarını ve köşe yazılarını penceresinin önünde duran ahşap bir masada yazan güzel oyuncu, evde vakit geçirmeyi çok sevdiğini söylüyor. Kalesi gibi gördüğü evinden set dışında çıkmamaya çalıştığının altını çizen Başak Sayan’ın favori ev stili, eski İngiliz tarzını yansıtıyor.

Evini kale olarak gören Başak Sayan, “Dışarıda her ne olursa olsun, burada kendim olabiliyorum. Yalnız başıma kalabiliyorum ve kendimi rahat hissediyorum. Evde olmayı, evi seviyorum. Arkadaşlarım gelsin, onlarla birlikte keyifli vakit geçirelim, yemekler yapalım, sohbet edelim istiyorum. Bu yüzden de arkadaşlarım hep bana gelir” diyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017