Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Başak Ve Defne Kocabıyıkoğlu İle Moda Üzerine Röportaj

Pek çok markaya danışmanlık veren Başak ve Defne Kocabıyıkoğlu, Ekim ayında ESMOD'da dört hafta boyunca wokshop'lar vermeye hazırlanıyor.
Başak Ve Defne Kocabıyıkoğlu İle Moda Üzerine Röportaj
Trend danışmanları Başak ve Defne Kocabıyıkoğlu kardeşlerin, ESMOD (International Fashion University Group) İstanbul’da dört hafta sürecek, “ABC of Fashion Business” başlıklı bir workshop vermeye hazırlandıklarını duyduğumuzda bunu fırsat bildik. Ve hem workshop hakkında bilgi edinmek, hem de yeni projelerini öğrenmek için ilginç bir yol seçtik: İki kız kardeş sizin için Türkiye’nin yeni yeni manasını anladığı bir kavram olan “Fashion Business” ve modanın “yeni” sıraları hakkında birbirleriyle röportaj yaptılar.

Başak Kocabıyıkoğlu: “ABC of Fashion Business” ne demek?

Defne Kocabıyıkoğlu: Moda yalnızca eğlenceli bir uğraş değil; aynı zamanda bir “iş”, multi milyon dolarlık bir sektör. Geri planda neler olup bitiyor, dizginler kimin elinde, bu sektörde başarılı olmanın sırları neler ? “ABC of Fashion Business”ta bu sorulara cevap vermeye çalışıyoruz. Dört hafta boyunca “Moda endüstrisi ve işleyişi”, “Trendler ve Trend Tahmini”, “Satın Alma ve Merchandising” “Fashion Communication” ve “Cretive Direction” konularını işliyoruz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017