Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Başakşehir Belediyesi'nden Dev Adım: 'Yaşam Laboratuvarı'

Başakşehir Belediyesi tarafından, dünya şehirlerinden esinlenilerek hayata geçirilen Living Lab (Yaşam Laboratuvarı), Türkiye'de bir ilk olma niteliği taşıyor.
Başakşehir Belediyesi'nden Dev Adım: 'Yaşam Laboratuvarı'
Bahçeşehir Üniversitesinde gerçekleştirilen ‘2023 Türkiye’sinde İnovasyon ve Living-Lab’lerin’ önemi etkinliği kapsamında, gerçekleştirilen proje ile Türkiye’nin teknolojiye vermiş olduğu önem ve adımlar değerlendirildi. Dünya akıllı şehirler zirvesinden bir gün önce gerçekleştirilen konferans kapsamında, Türkiye’nin ve Başakşehir’in önemli bir merkez kazanmış olduğuna dikkat çekildi.

Türkiye’nin 2023 öngörüsü doğrultusunda da büyük bir atılım niteliği taşıyan proje, Başakşehir Belediyesi yetkilileri tarafından uzun soluklu çalışmalar sonucu hayata geçirildi. Başakşehir Belediyesi’nin altyapı çalışmalarını uzun süredir devam ettirdiği ve birçok alanlarda inovasyon ve uygulama ortamı sağlayacak olan merkezden dünya genelinde 318, Avrupa’da ise 269 tane bulunuyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017