Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Batik’ten Mağazalaşma Atağı!

Uzunca yıllar Zara ve Mango gibi dünya devi markalara üretim yaptıktan sonra kendi markasını yaratmak için harekete geçen ve kısa bir süre içinde ikisi yurtdışında olmak üzere 113 mağazaya ulaşan Batik, uyguladığı başarılı pazarlama çalışmalarıyla dikkat çekiyor.
Batik’ten Mağazalaşma Atağı!
Son yıllarda ardı ardına açtığı mağazalarla hızlı bir büyüme sürecine giren Batik markasının temelleri 1970’li yıllarda Tarık, Namık, Cevdet ve Metin Ziyal kardeşler tarafından atılıyor. Memleketleri Malatya’da Regal adıyla açtıkları toptancı mağazasıyla giyim sektörüne adıma atan dört girişimci zaman içinde ikinci mağazalarını da Mersin’de açarlar.

Tanıtım çalışmalarına ilk olarak 2005 yılında başladıklarını dile getiren Batik Genel Müdürü Emre Ziyal, bu süreçte yaşadıklarını şu sözlerle ifade ediyor: “Önce markamızın vizyonunu ve genel stratejilerini belirledik. Ardından da tanıtım çalışmalarına başladık. Kampanyalarımızda ise daha çok ünlü isimleri kullanmayı tercih ediyoruz. Bu anlamda daha önce uzun yıllar Tülin Şahin ile çalıştık. Bu yıl Gazeteci-Yazar Ayşe Arman ile bir kampanya yaptı. Biz ağırlıklı olarak pazarlama çalışmalarımızda dergileri kullanıyoruz. Basıcı mecranın yanı sıra şimdilerde de interaktif pazarlama çalışmalarına ağırlık veriyoruz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017