Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Battlefield 3'ün Close Quarters Ek Paketi Çıktı!

Battlefield 3 için yayınlanan ikinci indirilebilir içerik olan Close Quarters Battlefield heyecanına farklı bir boyut katıyor.
Battlefield 3'ün Close Quarters Ek Paketi Çıktı!
Battlefield 3, multiplayer modunda devasa haritalar sunuyor oyunculara ve haliyle çok geniş bir alanda, gerçekçi bir savaş deneyimi yaşıyoruz. Eksik olan ne peki? Aslında eksik olan bir şey ama alternatif FPS oyunlarının multiplayer modlarında var olan ve dar alan yakın çatışmaları tercih eden oyuncular için bir çeşitlilik sağılıyor bu paket. İçeriğinde yer alan dört farklı ve yeni haritanın yanı sıra Battlefield 3’te yer almayan üç yeni mod ile heyecanın boyutu değişiyor.

Paketin yıldızı Gun Master. Olabildiğince hızlı can almak, üstelik bunu yaparken yeteneklerini konuşturmak esas Gun Master’da. Dört haritadan birinde iki takım olarak dağılıyor, elimizdeki tabancayla iki kişiyi öldürmeye çalışıyoruz, sonra geliyor daha iyisi (93R), sonra geliyor daha da iyisi (44 Magnum), sonra geliyor bir makineli tüfek (PP-19), ardından pompalı tüfek, ardından da ağır makineli tüfek, arından da dürbünlü tüfek, ardından M320 LVG ve en sonunda bıçak! Heyecan dolu bir mücadele, herkes süratle silahları çabucak geçebilmenin peşinde, daha iyi silahı daha önce temin etmenin derdinde.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017