Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bay J’den Kadınlar Hakkında Özel Bir Röportaj

Kendisini ‘Kadın Bilimci’ diye tanıtan eski radyocu, yeni televizyoncu Jerfi Benveniste; nam-diğer Bay J, “Komedi yapıyorum ama aslında karanlık bir adamım” diyor.
Bay J’den Kadınlar Hakkında Özel Bir Röportaj
Değişik bir adam, gerçekten değişik. Bir kere İtalyan ama en az senin benim kadar Türk hem de sokak çocuğu Türk! Yakışıklı ve sezi güzel ama çabuk sıkılıyor. Şimdiye kadar yaptığı neredeyse her işten sıkılmış başka bir yere sıçramış. Evlenmiş ayrılmış, çok sevdiği bir çocuğu var. Bugünlerde “Benzemez Kimse Sana” adlı televizyon programında izliyorsunuz onu. Kadınlar onu beğeniyor, seviyor ama sevgileri karşılıksız değil. Musevi-Türk anne İtalyan babanın oğlu Jerfi Benveniste, her kadının başka bir dünya, bir gezegen olduğuna ve kadınların dünyadaki en güzel canlılar olduğuna inanıyor.

Bay J’ye kadınların nesine tahammül edemezsin, nesini çok seversin diye soruyoruz işte yanıtı; “Kadınlar bu dünyadaki en güzel canlılar. Ben de kadın güzelliğine takıntılı bir insanım. Hani diyorlar ya ‘Peki içi dolu olmasın mı’ Olsun ama ben güzel bir kadınla birlikte olmayı seviyorum. Bilmem kaç bin kadınla yattım gibi bir iddiada bulunmayacağım ama hayatımda kadın olmadığı dönem olmadı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017